Dy ekspertë të mjekësisë ligjore do të udhëtojnë për në Sofje, në mënyrë që të përshpejtohet procedura e identifikimit të viktimave

  Prokurori publik, Lubomir Joveski në një dalje për media bëri të ditur se dy ekspertë nga Instituti i Mjekësisë Ligjore do të udhëtojnë për në Bullgari në mënyrë që të përshpejtohet procesi i identifikimit të viktimave dhe dorëzimi i tyre tek familjet.

  “Nga nesër dy ekspertë nga Instituti i Mjekësisë Ligjore do të udhëtojnë për në Sofje në mënyrë që të përshpejtohet procedura e identifikimit të viktimave dhe dorëzimi i tyre tek familjet”, tha prokurori publik Lubomir Joveski.  

  Lajmi Paraprak

  Dita e dytë e ndërprerjes së qarkullimit hekurudhor në RMV

  Lajmi i rradhës

  Zjarr në ambientet e spitalit Covid3 në Shqipëri (Video)

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë