Gabime drejtshkrimore në fletushkat e MPB-së

  Gabime drejtshkrimore të gjuhës shqipe në fletushkat e MPB-së që po shpërndahen sot në pikën kufitare të Tabanocës ku i pranishëm është edhe Ministri Spsovski dhe zëvendësministri Bushi./Alsat/

  Lajmi Paraprak

  Boçvarski nuk ndjen përgjegjësi për truallin përballë hotelit “Holidej in”

  Lajmi i rradhës

  Ky është shteti i parë në Europë që s’do të paguajë punonjësit në rast se nuk vaksinohen

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë