Gruaja në Tetovë sulmohet nga dy shtetase të Shqipërisë

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton se dje rreth orës 19.50 në Stacionin Policor Tetovë, shtetasja e Shqipërisë L.S. (24) me banim në Tetovë, ka raportuar se rreth orës 19.00 në rrugën “Boris Kidriç” në Tetovë ka qenë e sulmuar fizikisht nga R.P. dhe E.D., të dyja nga Republika e Shqipërisë. Viktima gjatë raportimit ka pohuar se i njeh sulmueset .

  MPB njofton se pas dokumentimit të plot të rastit, do të pasojnë parashtresa adekuate.

  Lajmi Paraprak

  Letër pa adresë!

  Lajmi i rradhës

  Kuvendi në qershor do të debatojë për interpelancat e Mariçiqit dhe Nikollovskit

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë