Kuvendi në qershor do të debatojë për interpelancat e Mariçiqit dhe Nikollovskit

  Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut pritet nesër të vazhdojë me seancën e
  41-të tashmë të filluar nga java e kaluar, në të cilën mund të votohen të gjitha pikat që
  tashmë janë miratuar në komisionet dhe për të cilat debati ka përfunduar.

  Të enjten, Kuvendi do të mbajë seancë për parashtrim të pyetjeve të deputetëve.
  Kjo ishte dakorduar në takimin e sotëm të kryetarit të Kuvendit Talat Xhaferi me
  koordinatorët e grupeve të deputetëve. /AIM/

  Lajmi Paraprak

  Gruaja në Tetovë sulmohet nga dy shtetase të Shqipërisë

  Lajmi i rradhës

  Fadil Hoxha e Veli Deva, Enver Hoxhës më 1968: Kujdes me Titon, se po na e vështirësoni punën në Kosovë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë