Jep dorëheqje edhe drejtori i Ndërmarrjes për Transport Publik – Shkup

  Sot në mëngjes dorëheqjen e ka dorëzuar edhe drejtori Ndërmarrjes për Transport Publik – Shkup, Filip Vasilevski.

  Vasilevski njoftoi se jep dorëheqje për shkak se nuk ka mbështetje dhe komunikim normal me kryetaren Danela Arsovska dhe drejtorin e përgjithshëm të JSP-së, Aleksandar Stojkovski.

  Lajmi Paraprak

  Dëgjomë siç dëgjohet shiu

  Lajmi i rradhës

  Kanë kalur një vit që Mali Sharr u shpall Park Kombëtar, por akoma nuk është në funksion

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë