Konfiskohet heroinë dhe marijuhanë, arrestohen tre persona

  Ministria  e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme, respektivisht rreth orës 13:30, policia e rajonit të Shtipit në fshatin Kadrifakovo të Shën Nikollës kanë arrestuar tre shkupjanë pasi tek ta janë gjetur substanca narkotike.

  “Janë privuar nga liria M.F. (27), F.R. (40) dhe lj.I (25), të gjithë nga Shkupi. Gjatë kontrollit të makinës së tyre tipit “Mercedes” me targa të Shkupit, janë gjetur 60 gram heroinë si dhe marijuuhanë”, njoftojnë nga MPB. /Alsat/

  Lajmi Paraprak

  Kur mania për ushqim të shëndetshëm kthehet në rrezik

  Lajmi i rradhës

  A ishte aktrim ky nga Guardiola? Spanjolli mes lotësh kur flet për largimin e Agueros

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë