Kryeministri shqiptar? Ademi: Këtë gjë e di vetëm Ali Ahmeti

  I pyetur në “Rruga Drejt” se çfarë do të promovohet me 5 qershor pas paralajmërimeve nga Bashkimi Demokratik për Integrim, gjegjësisht nëse do të ketë befasi si me kryeministrin shqiptar, deputeti i BDI-së, Arbër Ademi tha se këtë gjë e di vetëm kryetari Ali Ahmeti.

  Kjo është çështje që i përket kryetarit Ahmeti, kryetarit të partisë dhe absolutisht është befasi, surprizë të cilën do ta shpalosë dhe e di ai dhe vetëm ai, kryetari Ahmeti”, pohoi Ademi.

  Lajmi Paraprak

  Shqipëria luan me Uellsin, futbollistët janë optimistë para miqësores

  Lajmi i rradhës

  Rashidi: Kryeministri shqiptar i BDI-së, mashtrim si presidenti konsensual

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë