Çmenduri apo zgjuarsi?! Rastet kur njerëzit i kanë zgjidhur problemet në mënyra të çuditshme (Foto)

  Sot inovacionet dhe zbulimet e reja vlerësohen më shumë se në të kaluarën.

  Por, ka disa raste kur njeriu nuk mund të jep spjegime për disa veprime që merr në jetë.

  Kështu që ne nuk mund të vendosim nëse këta janë individë jashtëzakonisht inteligjentë apo bota do të duhet të presë për Teslan e ri,

  Më poshtë janë 15 rastet kur njerëzit kanë zgjidhur problemet në mënyra që ne nuk e dimë nëse janë zgjuar apo plotësisht të çmendur. /Telegrafi/
  Lajmi Paraprak

  Pse nuk jam marksist?

  Lajmi i rradhës

  Ndryshimi i klimës shkatërroi jetën në Mars | Si u zhduk uji?

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë