Çmimi i biletave për ta parë Ronaldon teksa stërvitet kapin shifrën e çmendur

  Çmimi i biletës për të parë Cristiano Ronaldon duke u stërvitur me ekipin përfaqësues në një seancë të hapur të premten është deri në 800 euro.

  6000 bileta për seancën stërvitore u shitën për pak minuta dhe tani biletat po shiten me qindra euro.

  Disa janë ofruar për 400 euro, e bileta të tjera ishin në shitje për 800 euro. Biletat janë ofruar në faqe të ndryshme të internetit në Gjermani.

  Stërvitja e hapur për tifozë mbahet në qendrën e Portugalisë në Westphalia.

  Lajmi Paraprak

  Gjithnjë e më pak punë për industritë e tekstilit në RMV

  Lajmi i rradhës

  Rritet numri i fëmijëve të regjistruar në arsimin parashkollor në RMV

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë