Disa fotografi të shkrepura në vendin dhe kohën e duhur

  Gjatë vitit 2021, besohet se rreth 1.4 trilionë fotografi do të bëhen në të gjithë botën.

  Me një numër kaq të madh fotografish të bëra në një vit të vetëm, papritmas, të gjitha llojet e rastësive dhe imazhe të çuditshme ka shumë më shumë të ngjarë të ndodhin, qofshin të foshnjave të porsalindura të lezetshme, kafshëve shtëpiake dhe madje, si në këtë rast, të momenteve ose gjërave që nuk ka gjasa të shihen përsëri ose të gjenden diku tjetër.

  Këto foto  vërtetojnë se ndonjëherë njerëzit arrijnë të jenë në vendin e duhur në kohën e duhur për të parë diçka mbresëlënëse dhe ata janë me fat që kanë një aparat fotografik ose smartphone në dorë për të kapur te gjitha

  Vendasit në Porto Riko pikturuan këtë pikturë murale. Ata u siguruan që të përfshinin qenin që shtrihet shpesh atje.

  Image

  “Një zemër u shfaq ndërsa fortesa jonë e borës u shkri.”

  Image

  “Një grerëz e kapur para syve të mi “

  Image

  “Ylberi i dyfishtë që shfaqet në dushin tim në mëngjes me diell”

  Image

  Emri i maces është Noodles dhe duket sikur diçka e trembi atë.

  Image

  “Kjo bimë rritet mbi trotuar”Image

  “Një pulëbardhë në Florida fluturoi menjëherë kur po bëhej fotografia.”

  Image

  “Kafeja ime ka një fantazmë me sy !”

  Image

  “Një kub akulli që gjeta

  Image

  “Fqinji im po flet me dikë që i ngjan atij.”

  Image

  “Perëndimi i diellit dhe një delfin”

  Image

  “Macja ime pëlqen të mbajë 1 këmbë jashtë.”

  Image

  “Gjurma e gomave të makinës së mamasë time”

  Image

  “Në çorapin tim, duket si një flamingo.”

  Image
  Lajmi Paraprak

  Sa herë në vit duhet të bëni kontroll mjekësor

  Lajmi i rradhës

  Vaksinat që kanë marrë shtetet e Ballkanit, kjo është renditja e Maqedonisë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë