Imazhe qesharake që tregojnë anën jo shumë të këndshme të prindërve

  Në media, më së shpeshti gjejmë një portretizim ideal të një familjeje të re.

  Prindërit kryejnë të gjitha rolet e tyre edukative me lehtësi dhe gëzim – portreti i prindërve fantastik.

  Sidoqoftë, e vërteta nuk mund të jetë më larg. Të gjithë prindërit e dinë që jeta me fëmijë është ndonjëherë një makth i vërtetë.

  Fotografitë e mëposhtme do t’iu konfirmojnë këtë fakt.

  Lajmi Paraprak

  Shfaqjet e gatimit mund t’i ndihmojnë fëmijët të ushqehen më mirë

  Lajmi i rradhës

  Njihuni me makinën më të shtrenjtë në botë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë