Qytetet e jashtëzakonshme të Europës (FOTO)

  Të gjithë njerëzit kanë kurrreshtjen ta vizitojnë Milanon, Londrën, Parisin ose Barcelonën.

  Por Evropa ka me bollëk vende që ju duhet t’i konsideroni sa më parë.

  Janë disa qytete më pak të njohura, por që janë fantastike për t’u parë.

  I gjeni të renditura më poshtë – kurseni para dhe vizitoni sa më parë.

  Narrow back streets in medieval town of Kotor Montenegro Europe

  Kotorr, Mal të Zi

  Colorful houses of Parga, Greece

  Preveza, Greece

  Old town - Tvrda, Osijek, Croatia

  Osijek, Kroaci

  Ferrara. Street scene. Italy.

  Ferrara, Itali

  CLONAKILTY TOWN COUNTY CORK IRELAND

  Clonakilty, Irlandë

  Aerial view of Sintra, Portugal

  Sintra, Portugali

  old port,marseille,provence,france,europe

  Marseille, Francë

  People on the streets of Bakklandet in Trondheim, Norway.

  Trondheim, Norvegji

  Compania street,Salamanca,Spain

  Salamanca, Spanjë

  cafe and restaurants along Rathausquai, Lucerne, Switzerland, Europe

  Lucerne, Zvicër

  Houses along the Leie river, Ghent, Belgium

  Ghent, Belgjikë/KlanKosova/

  Lajmi Paraprak

  Rekord në ‘Euro 2020’ | Mesatare e lartë golash për ndeshje

  Lajmi i rradhës

  Përse fëmijët duhet t’ju ndihmojnë me punët e shtëpisë.

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë