Kuvendi miraton nevojën për vazhdimin e patent shoferëve

  Kuvendi ka miratuar sot nevojën për vazhdimin e patent shoferëve.

  Pas pak pritet miratimi i ligjit.

  Patentët e shoferëve do të vazhdojnë për përdorim të brendshëm deri më 31 dhjetor 2024./ Alsat/

  Lajmi Paraprak

  Paraja

  Lajmi i rradhës

  LEN dhe ASh, një hap pranë bashkëpunimit konkret

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë