Lëvizja Besa dhe Aleanca për Shqiptarët, sot në Tetovë me “Marsh Fitues”(Video)

  Sot është organizuar “Marsh Fitues” ku ishte prezenti kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami dhe kandidati nga ASH Vullnet Murseli. Marshi fitues filloj nga selia e Lëvizjes Besa në ora 13:00 ku do të përfundoj në sheshin e qytetit. Kandidatët për kryetar Komune do të prononcohen para mediave për mesazhin e marshit, njofton Nistori.

  Në marsh morrën pjesë edhe aktivist, dhe eksponent të Lëvizjes Besa dhe ASH-AAA, të cilët përcjellën mesazhin e tyre në “Marshin Fitues”. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  “Marca”: Levandovski para Mesit për “Topin e Artë”

  Lajmi i rradhës

  Thënie nga nobelisti Orhan Pamuk

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë