“Më mirë për Tetovën” bën thirrje që të votohet lista e pavarur e këshilltarëve: Më mirë për ty, më mirë për Tetovën

  Nisma “Më mirë për Tetovën” në ditën përmbyllëse të fushatës zgjedhore ka potencuar se 17 tetori paraqet ditën vendimtare për Tetovën. Vota për listën e pavarur “Më mirë për Tetovën” do të përcaktojë nëse këshilli komunal njëherë e përgjithmonë do t’u takojë qytetarëve, thonë nga nisma.

  “Në platformën tonë, ne kemi premtuar që do t’i mbrojmë interesat dhe nevojat e qytetarëve mbi të gjitha! Një premtim tjetër të cilin e japim është se ne do t’i dhurojmë pagat tona si këshilltarë komunal për organizata bëmirëse që angazhohen për të mirën e qytetarëve!

  Ky premtim le të jetë dëshmi shtesë për përkushtimin tonë për të mirën e Tetovës dhe Tetovarëve!”, deklarojnë nga nisma.

  Përndryshe nisma qytetare garon në zgjedhjet lokale nën numrin 93 me listë këshilltarësh. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Gashi: Kësaj here do të dalim faqebardhë, do të mbrojmë votën tonë

  Lajmi i rradhës

  Thaçi: Takati i PDSH-së vjen prej popullit shqiptar

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë