Mickoski: Alarmi ka kohë që është ndezur në të kuqe

  Nëse refuzohet një takim për të dalë nga katastrofa kombëtare në të cilën jeton Maqedonia, do të pasojnë hapa seriozë të VMRO-DPMNE-së, ka shkruar në “Twitter” lideri i opozitës.

  “Njerëzit do të duhet të vijnë me dëshirën e tyre, por edhe një mesazh për miqtë ndërkombëtarë, alarmi ka kohë që është ndezur në të kuqe”, shtoi ai.

  Përndryshe kryeministri, Dimitar Kocaçevski ka refuzuar kërkesën e Mickoskit për organizimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare.

  Lajmi Paraprak

  Fenomeni Abazoviç, “Gëzohuni të gjithë, se të gjithë kemi fituar”

  Lajmi i rradhës

  “Pagat në arsim duhet të jenë mbi nivelin e pagave mesatare dhe shtesë”

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë