Mickoski: E përkrah protestën e në Tetovë, të dorëhiqet kjo qeveri (Video)

  Kryteari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski sot ka vizituar familjet e të prekurve nga tragjedia në Tetovë, njofton Nistori.

  Mickoski shprehu ngushllimet e tij të gjithë familjarëve të viktimave nga tragjedia në spitalin modular në Tetovë.

  Mickoski tha se VMRO-DPMNE premtojnë se më herët apo më vonë kësaj hetuesie do ti shkojnë deri në fund, dhe që fajtorët të mbajnë përgjegjësi për këtë që ndodhi në Tetovë.
  Kjo qeveri duhet të jep dorëheqie sëpaku dorëheqie morale.

  Mickoski do përkrahe protestat nesër në Tetovë, çdo protestë që organizohet në formë të qetë do të përkrahet nga ne si parti, deklaroi kryetari i VMRO-DPMNE-së ,Hristijan Mickoski.

  Mickoski apelon për ndergjegjësim moral dhe ato që janë përgjegjës për këtë të marrin përgjegjësi që të mos përsëritet më një tragjedi e tillë. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  TikTok hetohet për çështje të privatësisë

  Lajmi i rradhës

  Pajaziti: Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Tetovë (Video)

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë