Mickoski krahason Rexhepin me Amdi Bajramin

  Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski  ka folur në lidhje me mospjesëmarrjen e deputetit të Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepit në seancën për rrëzimin e Qeverisë.

  Mickovski, ka thënë se tani po e mëson se çka ka ndodhur, sepse nuk ishte i pranishëm, teksa ka krahasuar Kastriot Rexhepin me Amdi Bajramin.

  “Ja e shihni, tani po vijë se isha në Fakultet, këtu po e mësoj se cka është duke ndodhur. Bashkohorit i qoftë i lehtë dheu, Amdi Bajram!”, ka thënë Mickovsi para mediave.

  Lajmi Paraprak

  MPB realizon kontrolle në më shumë objekte hotelierike në rajonin e Tetovës

  Lajmi i rradhës

  Hoxha aludon se Kastriot Rexhepi është kërcënuar dhe shantazhuar?!

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë