Ndalohet plotësisht lëvizja në zonat pyjore

  Fotografia: Nistori

  Prej sot do të hyn në fuqi vendimi për ndalesë totale të lëvizjes në zonat pyjore, njoftojnë nga Qeveria.  Ekzekutivi u bën apel të gjithë qytetarëve që të mos lëvizin nëpër zonat pyjore në vend, në mënyrë që të mbrojnë sigurinë personale dhe të parandalojnë përhapjen e mëtejshme të zjarreve.

  Lajmi Paraprak

  Qyteti më 24 milionë banorë mund të bëhet shumë shpejt i pajetueshëm

  Lajmi i rradhës

  Lokalizohet zjarri në Koçani | Intervenimi vazhdon në fshatin Kostin Doll

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë