Ndërprerje të komunikacionit në rrugën Presekë-Vërbjan

  Sot në aksin rrugor A2 Kërçovë-Ohër, në pjesën Presekë-f. Vërbjan, për shkak të kryerjes së punëve ndërtimore në rrugë (minim) komunikacioni do të jetë në ndërprerje ndërmjet orës 12:00-15:00, në kohëzgjatje prej 15-20 minuta, informojnë nga LAMM.

  Lajmi Paraprak

  E ardhmja është e qartë për Ronaldon | Jorge Mendes i kërkon Juventusit kontratë të re

  Lajmi i rradhës

  Seancë e Komisionit kuvendor për financim dhe buxhet

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë