Në Shkup për herë të dytë me radhë organizohet “The Distinguished Gentleman’s Ride“

  Shkupi edhe këtë vit është pjesë e lëvizjes humanitare globale “The Distinguished Gentleman’s Ride“ e cila mbahet në nder të shëndetit të meshkujve, përcjell Nistori.

  Qindra admirues të motorëve klasik të veshur në kostume elegante, sot do të defilojnë nëpër rrugët e Shkupit në përpjekje për ta ngritur vetëdijen tek opinioni për shëndetin e meshkujve dhe luftën kundër kancerit të prostatës. /AIM/Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Marrëdhënia shkak-pasojë midis stresit dhe lëkurës

  Lajmi i rradhës

  Pse ndiheni të lodhur pasi keni ngrënë ushqim

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë