Ora policore ngelën në fuqi deri më një qershor

  Komisioni për Sëmundje Infektive në takimin e sotëm të mëngjesit ka rekomanduar që të mos ketë ndryshim të masave restriktive aktuale, njofton “TV21”.

  Përndryshe, ora policore fillon në orën 04:00 dhe mbaron në orën 24:00.

  Objektet hotelerike poashtu deri më 1 qershor do të punojnë deri ora 23:30.

  Lajmi Paraprak

  Pse Gaza është e “mjegulluar” në Google Maps?

  Lajmi i rradhës

  Imazhet e disa njerëzve që bënë gabimet më të “mëdha” në jetën e tyre

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë