Përflaket autobusi në Aerodrom të Shkupit, nuk ka të lënduar (Video)

  Një autobus i Ndërmarrjes për Transport Publik ka marrë flakë në lagjen “Aerodrom” të Shkupit.

  Udhëtarët janë evakuar me kohë dhe nuk raportohet për të lënduar. Ndërkaq, njësiti i zjarrfikësve ka arritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka shuar zjarrin në pjesën e pasme të autobusit, pranë motorit.

  Lajmi Paraprak

  Tragjedia në Bullgari dhe gjuha e urrejtjes: Përse të mbajmë zi kur ata nuk janë tanët, ata nuk janë maqedonasë (Video)

  Lajmi i rradhës

  Messi fiton “Topin e Artë” për vitin 2021, e shtata herë në këtë kompeticion

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë