Policia e Tetovës i gjeti drogë në veturë të burgosurit 31-vjeçar

  Të enjten rreth orës 10:00, në rrugën “Cvetan Dimov” në Tetovë pjesëtarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë me urdhër të gjykatës kanë kryer kontroll në një automjet, në pronësi të 31-vjeçarit G.G. nga Çegrani i Gostivarit, i cili po vuante dënimin me burg.

  “Gjatë kontrollit është gjetur dhe konfiskuar marijuanë”.

  “Kundër G.G. pas dokumentimit të plotë të çështjes do të vijojë parashtresa përkatëse”, thonë nga SPB Tetovë.

  Lajmi Paraprak

  VIDEO SKANDALOZE / Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici marrëdhënie seksuale në zyrën e Bashkisë – pas publikimit të videos dha dorëheqje

  Lajmi i rradhës

  Pamje ku sulmohet fizikisht kameramani i RTK-së në Leposaviq (Video)

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë