Provat i morëm nga media, OJQ dhe Rama|Kapexhiu ‘thumbon’ DASH

  Departamenti Amerikan i Shtetit ka reaguar në lidhje me vendimin e marrë për ish-kryeministrin Sali Berisha.

  Në një përgjigje për gazetën SOT, ata kanë sqaruar se mbi çfarë bazash e kanë marrë vendimin për të mos lejuar hyrjen në SHBA të ish-kryeministrit.

  Në mënyrë të habitshme, në reagimin e tyre për gazetën SOT, thuhet se ata e kanë marrë vendimin bazuar te raportimet e mediave, nga Organizatat Joqeveritare dhe nga vetë qeveria e Edi Ramës.

  Pikërisht kjo deklaratë ishte në qendër të vëmendjes së mjeshtrit Bujar Kapexhiu, që sjell karikaturën e radhës në gazetën Mapo.

  Ajo titullohet: “Në qendrën e grumbullimit”./Syri.net/

  Image
  Lajmi Paraprak

  Katër gjëra me të cilat duhet t’i mësoni fëmijët se si të bëhen miq të mirë

  Lajmi i rradhës

  Me fjalë të mëdha para trilogjisë, Fury ‘kërcënon’ Wilderin dhe Joshuan

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë