Publikohet audio incizimi ku dëgjohet Talat Xhaferi duke u bërtitur dhe duke i ofenduar punonjësit e Kuvendit (Audio)

  Në rrjetet sociale po qarkullon një audio incizim ku dëgjohet se si kreu i Kuvendit Talat Xhaferi shanë  dhe ofendon nëpunësit e kuvendit.

  “Të gjithë nëpunësit, konkretisht seancave, menjëherë tek unë. Përveç seancave, të gjithë që ulen atje pas, të gjithë, për një. Ju që jeni me pagë dhe po ja luani nënën këtu”. Hajde largohu, ikë atje, ikë…Hesht, ta *** , çka kërkon këtu?! Ikë atje, dil jashtë”, dëgjohet duke bërtitur Talat Xhaferi, kryetar i Kuvendit.

  Raportohet se kjo ngjarje ka ndodhur pas seancës së Kuvendit dhe se Xhaferi nuk ka qenë në dijeni se mikrofonat janë akoma të kyçur.

  Lajmi Paraprak

  Shkrimtarja e njohur serbe e quan Vuçiqin “Kim II Vuçiq” në një paraqitje televizive (Video)

  Lajmi i rradhës

  Padi ndaj 4 personave për djegien e spitalit modular në Tetovë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë