Qeveria pritet të sjellë vendim për lehtësimin e masave restriktive

  Ora policore të shkurtohet, objektet hotelierike në pjesët e hapura të punojnë deri në orën 23:30 dhe të fillojnë me punë qendrat e fitnesit dhe të stërvitjeve.

  Këto janë vetëm një pjesë e masave lehtësuese restriktive që Shtabi kryesor koordinues i krizave i rekomandon qeverisë t’i miratojë, ndërsa ajo duhet t’i shqyrtojë dhe aprovojë në seancën e sotme. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Artan Grubi nuk pret në radhë, vaksinohet kundër virusit Covid-19 (Video)

  Lajmi i rradhës

  Edi Rama: S’jemi gati për t’u anëtarësuar, për negociatat po

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë