Shilegov: Shumë anëtarë të VMRO-DPMNE-së do të votojnë për mua

  Kryetari i Bashkisë së Shkupit, Petre Shilegov tha se se VMRO-DPMNE nuk mund të del me kandidat të tyre në Shkup dhe fshihet pas kandidatëve të pavarur.

  “VMRO-DPMNE ende nuk ka kandidat. Ata nuk dalin me kadidat të tyre dhe fshihen pas kandidates së pavarur Arsovska”, tha Shilegov.

  Ai tha se do të ketë vota edhe nga VMRO-DPMNE për shkak të punës që është bërë gjatë këtyre katër viteve.

  “Unë nuk e di nëse mbështetësit e mi do të votojnë për Arsovskën, por jam i bindur se për shkak të punës që kemi bërë në Shkup gjatë këtyre katër viteve, shumë anëtarë të VMRO-DPMNE-së do të votojnë për mua”, tha Shilegov. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Kandidatët për kryetarë komunash, më shumë nga partitë në pushtet

  Lajmi i rradhës

  Kosovë, takim emocionues me “Ujkun e Zi”, specie e rrallë! (Video)

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë