Shtrenjtohen derivatet e naftës

   Komisioni Rregullator për Energjetik ka njoftuar se pas mesnate do të shtrenjtohen për gjysmë denarë çmimet e EUROSUPER BS-95 dhe EUROSUPER BS-98.


  Me këtë vendim një litër EUROSUPER BS-95 do të shitet për 68.50 denarë,
  ndërsa një litër EUROSUPER BS-98 do të kushtojë 70,50 denarë.

  Dizeli do të shtrenjtohet për një denarë dhe një litër do të kushtojë 61,50 denarë.

  Lajmi Paraprak

  Osmani ftohet në Komisionin për Politikë të Jashtme

  Lajmi i rradhës

  Dhe përherë i njëjti…

  Lajme tjera

  Integrim pa korrupsion!

  Vlerësimet në raportet e KE-së dhe institucioneve të tjera relevante ndërkombëtare për rezultatet e reformave sociale në Maqedoni,…
  Më tepër

  Bashkohu

  Informohu në kohë