Sulmohen fizikisht gazetarët e TV24 para shtëpisë ku u raportua se qëndronte biznesmeni Onishçenko (Video)

  Ljubisha Ignjatov, kameraman i TV 24, është goditur me boksa pasditën e sotme në “Përzhino” të Shkupit, ku së bashku me gazetarin tentuan të regjistrojnë një reportazh para shtëpisë që raportohej se ishte vendbanimi i biznesmenit ukrainas Onishchenko, i cili së fundmi u zbulua në opinion se kishte marrë pasaportë të Maqedonisë së Veriut, përcjell Nistori.

  Ekipi i TV 24 është sulmuar nga pronari i shtëpisë, Mile. ShGM tashmë ka dërguar një reagim deri te MPB-ja dhe pritet një hetim i menjëhershëm për rastin, duke dënuar dhunën.

  Në pamjet e TV 24, i zoti i shtëpisë heq pantallonat dhe e pyet kameramanin nëse dëshiron t’ia incizojë penisin. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Ministri Sali: “Ambiciozët” për tenderë duan të më largojnë nga ministria

  Lajmi i rradhës

  Çfarë ndodh në trupin tuaj kur merrni zink?

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë