Të gjithë të shqetësuar për gjendjen e Kim Jong Un | Shërbimet Inteligjente në lëvizje

  Qytetarët në Korenë e Veriut janë të shqetësuar për gjendjen shëndetësore të udhëheqësit Kim Jong Un.

  Muajt e fundit, lideri koreano-verior ka humbur shumë kilogramë, gjë e cila ka krijuar spekulime se mund të vuajë nga probleme shëndetësore.

  “Pamja e gjeneralit Kim jong Un, që duket i dobësuar thyen zemrat e njerëzve. Të gjithë po qajnë”, tha një qytetar gjatë një interviste për televizionin shtetëror.

  Mediat ndërkombëtare, shërbimet e inteligjencës dhe ekspertët po monitorojnë nga afër shëndetin e tij.

  Lajmi Paraprak

  Ndryshimet në ligjin për TVSH-në dhe për çmimin e energjisë elektrike hyjnë në procedurë parlamentare

  Lajmi i rradhës

  Si u bë filmi ‘Fast and Furious’ fenomen i shekullit 21

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë