Tetovë, sot do të marshohet në nder të viktimave nga zjarri në spitalin modular

  Në faqen e Ballistëve është paralajmëruar për sot marsh në nder të viktimave që humbën jetën nga zjarri në Tetovë, ora 13:30, ku do të marshohet prej sheshit “Iliria” deri tek spitali, përcjell Nistori.

  Përndryshe, tre ditë më parë nga zjarri që u shkaktua në Kovid Qendrën e Tetovës humbën jetën 14 persona dhe 12 të tjerë mbetën të lënduar. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Doktor Cana: Filipçe të jep dorëheqje!

  Lajmi i rradhës

  Ka vështirësi në identifikimin e viktimave, të patjetërsueshme analizat e ADN-së

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë