Todorov: Do të jetë katastrofë nëse Zaev e tërheq dorëheqjen

  Ish-ministri Nikolla Todorov në TV Telma tha se do të ishte katastrofale për Zaevin dhe LSDM-në nëse e tërheq dorëheqjen e dhënë.

  “E rëndësishme është se njeriu qëndroi prapa foltores dhe e tha atë para gjithë popullit. Si do të duket nëse një ditë më pas thotë se bëra shaka dhe nuk do të jap dorëheqje. Do të ishte katastrofë edhe për atë edhe për partinë e tij”, tha Todorov.

  Ai tha se nuk do të ketë tërheqje nga kjo për shkak se është e vështirë dhe për kot e ka ndërlidhur pozitën e tij me rezultatin e Shilegovit.

  “Të tërhiqet nga fjala e dhënë do të jetë e vështirë”, tha mes tjerash Todorov. /Telegrafi/

  Lajmi Paraprak

  Gashi: Grenell na dha kohe shtatë ditë për të rrëzuar qeverinë Kurti

  Lajmi i rradhës

  Drejtori i NP-së e punëson vetën në të njëjtën ndërmarrje, alarmohet Komisioni kundër korrupsionit

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë