Vlorë, momenti kur forcat e policisë shoqërojnë gomonen me 500 kilogramë drogë

  Një gomone me 500 kilogramë hashash është kapur pasditen në Karaburun në Vlorë.

  Shihet nga pamjet kur forcat e policisë Delta Force në Shqipëri  i janë vënë pas dhe kanë bërë shoqërimin e saj në Repartin e policisë Delta Forcë në Radhimë.

  Siç shihet në video, policia në bën shoqërimin e gomones në repart si dhe momenti kur nisin të shkarkojnë hashashin.

  Gomonia 9 metra u kap me rreth 500 hashash në Gjirin e Arushës në Karaburun.

  Ajo është e vendosur në Delta Forcë në Radhimë të Vlorës, ku po kryhet ekspertiza përkatëse

  Lajmi Paraprak

  A ishte aktrim ky nga Guardiola? Spanjolli mes lotësh kur flet për largimin e Agueros

  Lajmi i rradhës

  Në repartet infektive në vend kurohen 186 pacientë me Covid-19

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë