Zyrtare | Kasami: Do të garoj për Tetovën “Me krejt” ata që e duan ndryshimin

  “Lëvizja Besa edhe kësaj radhe do të shkojë në zgjedhje me popullin, do të shkojë në zgjedhje me qytetarin e Tetovës, Gostivarit, Çairit.., me qytetarin që nga Likova e deri në Dollnen, do të shkoj në koalicion ME KREJT, me krejt ata njerëz të vullnetit të mirë që duan ndryshimin për komunën e tyre”, kështu është shprehur kryetari i Lëvizjes Besa, Billall Kasami në kuvendin themelues të degës së Tetovës, ku kuvendarët zgjodhën Kasamin për kandidat për kryetar në Komunën e Tetovës, njofton Nistori.

  Në prezencë të strukturës më të lartë të Lëvizjes BESA, kuvendarët zgjodhën kryetarin e ri të degës, Besar Durmishi dhe kryesinë e degës.

  Lajmi Paraprak

  Vaksinat kundër Covid-19: Shëndeti publik vjen para lirisë personale

  Lajmi i rradhës

  Sot nis regjistrimi i popullsisë dhe amvisërive

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë