Alioski shënon golin e parë në Kampionatin Europian (Video)

  Maqedonia e Veriut e ka hapur ndeshjen ndaj Ukrainës, me golin e Ezgjan Alioksit.

  Ukraina e ka mbyllur pjesën e parë ndaj Maqedonisë së Veriut me epërsi komode 2-0.

  Me të filluar pjesa e dytë, Maqedonia e Veriut e nisi në sulm duke kërkuar ta hap ndeshjen.

  Maqedonia e Veriut e ka hapur ndeshjen ndaj Ukrainës, me golin e Ezgjan Alioksit.

  Ukraina e ka mbyllur pjesën e parë ndaj Maqedonisë së Veriut me epërsi komode 2-0.

  Me të filluar pjesa e dytë, Maqedonia e Veriut e nisi në sulm duke kërkuar ta hap ndeshjen.

  Tanimë është hapur ndeshja dhe Maqedonia e Veriut do të kërkojë të barazojë rezultatin.

  Lajmi Paraprak

  Pandemia shkaktoi numër rekord të vdekjeve në RMV gjatë vitit 2020 (Infografik)

  Lajmi i rradhës

  “Ne e njohim mirë njëri-tjetrin, nuk jemi miq të vjetër” | Biden kundërshtoi karakterizimin e një gazetari, rreth raporteve të presidentit me homologun e tij kinez

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë