Ky është momenti kur tifozët hedhin gjësende në fushë dhe gjyqtari dërgon skuadrat në zhveshtore (Video)

  Shqipëria është duke pësuar humbje nga Polonia me rezultat 1-0 në kuadër të ndeshjes më rë rëndësishme të fazës së grupeve.

  Ndeshja ishte e fortë dhe pa raste shënimi deri në fundin e pjesës së dytë.]

  Zhvillohej minuta e 77-të e ndeshjes kur Mateusz Klich harkoi bukur në zonë duke e gjetur Karol Swiderski, i cili shënoi për 1-0.

  Lojtarët polakë pasi shënuan gol u afruan te tifozët tanë, ku kishte edhe nga ata që provokonin.

  Ata nuk u pritën mirë nga tifozët që filluan të gjuajë në drejtim të tyre më shishe.

  Gjyqtari pas këtij incidentit dërgoi lojtarët polakë, por edhe ata shqiptarë në dhomat e zhveshjes.

  Pritet që ndeshja të fillojë pasi që tifozët të qetësohen. /Telegrafi/

  Lajmi Paraprak

  KOMUNA E TETOVËS NUK DËMSHPËRBLEN TË SULMUARIT NGA QENTË ENDACAKË

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë