Ndryshon tabela e Superligës pas xhiros së 32-të, ja renditja

  Ka përfunduar edhe xhiroja e 32-të në Superligën e Kosovës.

  Prishtina ka mposhtur Llapin, derisa Ballkani ka gabuar duke pësuar humbje nga Drenica, shkruan lajmi.net.

  Pas kësaj fitore, Prishtina ka marrë kreun e Superligës me 69 pikë, ndjekur nga Drita me 68 pikë dhe Ballkani me 67 sosh.

  Nga ana tjetër, vazhdon gara e ashpër edhe për mbijetesë.

  Renditja e plotë tabelore, derisa kanë mbetur edhe katër ndeshje deri në fund. /Lajmi.net/

  Lajmi Paraprak

  Hapet zyrtarisht ura më e gjatë në botë për këmbësorët

  Lajmi i rradhës

  Shkëmbi deklarohet pas humbjes nga Drenica: Nuk funksionoi asgjë!

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë