Pesë lojtarët që mund të zëvendësojnë Kylian Mbappe te PSG

  Paris Saint-Germain dhe Kylian Mbappe me shumë mundësi do të ndahen këtë verë.

  Mbappe, i cili ishte shumë i lidhur me një lëvizje te Real Madridi vitin e kaluar, vendosi të bëjë një kthesë dhe të nënshkruajë një marrëveshje të re dyvjeçare me PSG-në.

  Francezi aktualisht është i lidhur me gjigantët e Ligue 1 deri në vitin 2024 dhe ka vendosur të mos nënshkruajë një kontratë të re.

  PSG dëshiron dëshpërimisht që ai të nënshkruajë një marrëveshje të re në mënyrë që ata të mos e humbin atë në një transferim të lirë verën e ardhshme.

  Sipas një raportimi të Sky Sports, parisienët i kanë dërguar një letër Mbappes duke e informuar se do ta shesin atë këtë verë nëse ai refuzon të vazhdojë kontratën.

  Meqë Mbappe nuk ka gjasa të nënshkruajë një marrëveshje të re, mundësia është që ai të largohet nga PSG këtë verë.

  Pas largimit të Mbappes, klubi do të mendojë zëvendësimin e tij dhe disa emra interesant janë në listë .

  #5 Goncalo Ramos (Benfica)

  #4 Joao Felix (Atletico Madrid)

  #3 Ousmane Dembele (Barcelona)

  #2 Victor Osimhen (Napoli)

  #1 Harry Kane (Tottenham Hotspur)

  Lajmi Paraprak

  Dashuria lufton frikën e nënave të reja në QKUK

  Lajmi i rradhës

  Kërcënime ndaj të punësuarve në Higjienën Komunale të Shkupit (Video)

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë