Këto ngjyra do të jenë në fokus në periudhën e ardhshme

  Ky kombinim i ngjyrave është një hit i plotë!

  Stili i këngëtares Ashley Roberts ditë pas dite po bëhet gjithnjë e më i mirë. Ky kombinim i modës ka frymëzuar ekspertët e modës dhe fansat e saj.

  Të gjithë janë pajtuar që po duket fenomenale.

  Ngjyrat pastel janë shprehje femërore dhe romantike, ndërsa në sezonin i cili është para nesh do të jenë hit absolut.

  Ky stil sikur është krijuar për ditët pranverore, mirëpo, pos që duket fenomenale, fustanet e thurura janë edhe shumë të rehatshme.

  Ashtu si kjo këngëtare, ju mund të vishni një fustan si ky me taka, por gjithashtu do të duket shumë mirë në kombinim me sandale apo edhe atlete kanavacë.

  Lajmi Paraprak

  Beteja për të shpëtuar jetë dhe vendet e punës “e fryn” borxhin e shtetit – kujdes me financat publike!

  Lajmi i rradhës

  A do të zvogëlojnë vaksinat kundër Covid-19, transmetimin e virusit?

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë