Mënyra më e mirë për t‘i përdorur rrobat e vjetra të fëmijës tuaj

  Fotografia: Ilustruese

  Nëse nuk mund të bëni ballë të hiqni dorë nga veshjet e vjetra, getet dhe kapelat e vogëlushëve tuaj dhe t’ia jepni ndonjë fëmije më të vogël në familje, por nuk keni ku t’i mbani?

  Ja se si mund t’i përdorni! – transmeton Telegrafi.

  Nëse jeni në mesin e tyre, dhe nuk keni një vend ku do të mbani të gjitha ato gjëra nga të cilat nuk mund të hiqni dorë, do t’ju pëlqejë kjo ide.

  Një nëne i lindi një ide për të bërë një mbulesë shumëngjyrëshe dhe argëtuese nga veshjet e vjetra të fëmijëve të saj dhe kështu të ruajë të gjitha kujtimet në një vend!

  Gjëja më e mirë ishte që fëmijët e saj e ndihmuan për këtë, kështu që qepja e mbulesës u bë një aktivitet familjar argëtues, falë së cilës ata kujtuan fiksimin e gjatë të djalit të tyre me Batmanin, fustanet me lule pranvere të vajzës së saj dhe duke i shikuar veshjet në miniaturë nga dita kur ishin bebe.

  Lajmi Paraprak

  Filipçe: Të hiqet ora policore

  Lajmi i rradhës

  Borissov: Mënyra se si Radev negocion me RMV-në mund të çojë në një rezultat të keq për Sofjen

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë