Atletet e Kanye West dalin në shitje për 1.8 milionë dollarë

  Një rekord i ri i atleteve është bërë nga reperi i njohur Kanye West. Atletet Nike Air Yeezy të dizajnuara nga vet ai morën një shifër më të madhe seç pritej.

  Atyre iu vu çmimi prej 1.8 milionë dollarë. Sotheby’s kishte një çmim prej 1 milion dollarë për këpucët speciale. Ryan Chang, koleksionisti nga Nju Jorku i cili solli atletet e West në treg, është shumë i lumtur për këtë rekord të ri.

  Lajmi Paraprak

  Këto mbathje po rikthehen në modë dhe janë më në trend se kurrë

  Lajmi i rradhës

  E dini simbolikën e veshjës së Vjosa Osmanit në inaugurimin e saj si presidente?

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë