Stilistja e Gigi dhe Bella Hadid ndanë pesë artikujt që të gjithë duhet t’i kenë në garderobë

  Nëse keni parë ndonjëherë Gigi dhe Bella Hadid dhe keni mbetur pa fjalë nga stili perfekt i motrave, duhet ta njihni Mimi Cuttrell.

  Cuttrell është një stiliste me qendër në New York e cili ka vite që punon me motrat dhe është gjithashtu gruaja që mund të marr meritat për shumë nga veshjet e tyre.

  Gigi dhe Bella në çdo dalje të tyre kujdesen të jenë të kuruara deri në detaje dhe kujdesen të shfaqen sa më elegante.

  Mimi tregon pesë veshjet që duhet t’i keni në gardërobën tuaj nëse doni të dukeni trendi si motrat Hadid:

  Një palë xhinse

  Një setër

  Bluzë të thjeshtë

  Pantallona të përkryera

  Këmishë e bardhë

  Lajmi Paraprak

  Carovska: Ne jemi për t’i përgatitur nxënësit për një jetë bashkëkohore

  Lajmi i rradhës

  Skandaloze, Policia e Kosovës i ka vetëm 7 radarë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë