Shtëpi e mrekullueshme me rrota

  Hilda dhe Mihael kanë vendosur të jetojnë në një shtëpi me rrota që ata e ndërtuan vetë, dhe në këtë shtëpi ka gjithçka që iu nevojitet për të jetuar.

  Ky çift pëlqen të udhëtojë dhe të qëndrojë në natyrë, dhe për të thjeshtuar mënyrën e tyre të jetës, ata vendosën të ndërtojnë një shtëpi të lezetshme dhe ta bëjnë shtëpinë e tyre të lëvizshme.

  Shtëpia është në dy nivele, dhe të gjitha mobiliet janë shumë praktike për të kursyer hapësirë.

  Ekziston një hapësirë e shkëlqyeshme depozitimi në kuzhinë, ndërsa shkallët që çojnë në lart ku ndodhet dhoma e gjumit, gjithashtu kanë një hapësirë të shkëlqyeshme për depozitimin e gjërave.

  Kjo shtëpi jashtëzakonisht praktike mund t’ju frymëzojë të bëni risi në shtëpinë tuaj, veçanërisht nëse jetoni në një ambient të vogël.

  Kuadrati i qoshes është i palosshëm, ashtu si tryeza e vogël e ngrënies. Shtëpia gjithashtu ka rafte të larta që praktikisht kursejnë hapësirë.

  Shihni gjithë shtëpinë në video.

  Lajmi Paraprak

  Pajaziti: Materia e barazisë gjinore duhet t’u mësohet fëmijëve, por duhet të kihet kujdes me përmbajtjen

  Lajmi i rradhës

  Koalicioni ASH dhe Alternativa: Boçvarski të mos nënçmojë inteligjencën e opinionit në përgjithësi por t’i jep fund krimit dhe kaosit urbanistik në Strugë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë