Nëse jeni në dietë, ky është vakti i duhur për ju ,muffins proteinash pa miell

  Përbërësit:

  – 6 vezë;
  – 200 gr djathë pa yndyrë;
  – 100 grizë misri;
  – 10 gr. pluhur për ëmbëlsira;
  – kripë;
  – 2 gr hudhër pluhur.

  Përgatitja:

  Rrihni vezët, djathin e grizin, kripën dhe erëzat sipas dëshirës.

  Hidhni pluhur për ëmbëlsira dhe derdhni në kallëpe silikoni.

  Ju duhet të keni rreth 12 copë.

  Piqni në një furrë të ngrohur për 15-20 minuta në 200 Celsius.

  Lajmi Paraprak

  Në Tetovë rrezikohen të mbyllen bizneset e vogla, Bexheti optimist: Këtë vit fluksi i parave do të rritet

  Lajmi i rradhës

  Radev: Rruga e Maqedonisë për në BE kalon kah Sofja

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë