11 Tetori, ditë jopune për të gjithë qytetarët

  Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njoftoi se 11 Tetori, Dita e Kryengritjes Popullore, është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

  Në të njëjtën kohë, Ministria e Punës dhe Politikës Sociale uron qytetarët për Ditën e Kryengritjes Popullore

  Lajmi Paraprak

  BE-ja premton 30 miliardë euro për Ballkanin Perëndimor

  Lajmi i rradhës

  Kurti takohet me Vuçiç në Slloveni: BE të hapë dyert, Kosova ka vuajtur boll!

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë