Arjanit Hoxha e pranon se është takuar me Musa Xhaferin: Kush janë personat që e përcjellin çdo lëvizje timen?

  Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një fotografi e ish-ministrit nga Lëvizja Besa, Arjanit Hoxhës dhe ish-zyrtarit të lartë të BDI-së, Musa Xhaferit. Hoxha ka pranuar se ajo fotografi është e vërtetë, duke deklaruar se takimi është realizuar në vend publik pa u fshehur nga askush dhe pa pasur asnjë ngarkesë në veprimet e mia politike, përcjell Nistori.

  Hoxha poashtu pyet se kush janë personat që përcjellin çdo lëvizje të tij dhe a është kjo përcjellje me instruksione institucionale dhe si e arsyetojnë autoritetet e sigurisë cënimin e privatësisë të një ministri në dorëheqje të Qeverisë aktuale.

  Ai shton se nësë dikujt i tronidet karrikja e pushtetit dhe i pengon rritja e Lëvizjes Besa, ky është problem i atyre që kanë këtë shqetsim dhe jo i tij. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Roberto Carlos, Dani Alves, Jordi Alba: Mbrojtësit më produktiv në çdo sezon që nga edicioni 1999/2000

  Lajmi i rradhës

  A ishte shkak deklarata e Branko Cërvenkovskit për humbjen e Zaevit?!

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë