Arjanit Hoxha: Zhelina mund ta prish qeverinë

  Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Arjanit Hoxha, ka dërguar një mesazh politik nëpërmjet profilit të tij në Facebook, përcjell Facebook.

  “Zhelina që ka lind një parti (si Lëvizja BESA), mund të bëhet edhe Zhelinë që prish një qeveri”, ka shkruar Hoxha.

  BDI ka reaguar në KSHZ me 2 ankesa për vendvotimet në fshatin Zhelinë ku dallimi është i ngushtë edhe atë 69 vota dhe përcakton fitore për kandidatin e Lëvizjes Besa, Blerim Sejdiu. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Andy Ruiz mund ta ketë bërë Joshuan ‘të mposhtshëm’ duke e rrënuar statusin e ish-kampionit të botës

  Lajmi i rradhës

  Gjendja në ujërat e liqenit të Dibrës bën që të ngordhin mijëra guaska

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë