Dy shtetas të RMV-së mbyten në det dhe një shtetas i huaj

  Tre persona janë mbytur në plazhet e vendit, policia bën me dije se dy pushues nga Maqedonia e Veriut u mbytën paraditen e së dielës në plazhin e Spillesë në Kavajë si pasojë e dallgëve të mëdha.

  Sipas informacionit paraprak të policisë viktimat janë M. M, 79-vjeç dhe C. M, 78 vjeç.
  Ndërkohë edhe në plazhin e Velipojës u mbyt 59-vjeçari me iniciale H. H./euronewsalbania/

  Lajmi Paraprak

  Doruntina Kastrati: Po e rimendoj vetë idenë se çfarë do të thotë të jesh hero në Kosovë

  Lajmi i rradhës

  Shkollat pa kushte për konceptin e ri | Tabletët dhe televizorët realitet i largët

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë