Hoxha: Teuta Arifi ambasadore në BE, dështim i BDI-së dhe Qeverisë aktuale

  Arijanit Hoxha nga Lëvizja Besa sot ka komentuar propozimin e Qeverisë që ish kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi të emërohet ambasadore në Bashkimin Evropian. Hoxha tha se kjo paraqet edhe një dështim të BDI-së dhe Qeverisë aktuale.

  “Nëse nuk turpërohesh, bëj çfarë të duash. Dhe fakti që të propozosh një kryetare komune që ka lënë kaq borxhe në komunën e Tetovës, që ka lënë në situatë të mjerueshme qytetarët e Tetovës, që nuk ka ofruar asnjë vlerë politike të përfaqësimit të shqiptarëve, mendoj se nuk i bën nder as BDI-së, as shtetit”, tha mes tjerash Hoxha.

  Lajmi Paraprak

  “Në administratë rroga minimale do të jetë 18 mijë denarë”

  Lajmi i rradhës

  Sela: Si janë regjistruar maqedonasit myslimanë? Diaspora s’është 12 për qind, variabëli matematikorë shkelje e ligjit

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë